Eşya depolama hiznetini neden alır ki insan diye düşündüğümüzde bunun için farklı nedenleriniz olabilir. Yeni taşınacağınız eviniz hazır olana kadar eşyanızı bir depoya kaldırmanız gerekiyor veya eşyanız yeni evinize sığmıyor olabilir.

Eşya Depolama Hizmetimiz

Adana Eşya Depolama

Eşya depolama hiznetini neden alır ki insan diye düşündüğümüzde bunun için farklı nedenleriniz olabilir. Yeni taşınacağınız eviniz hazır olana kadar eşyanızı bir depoya kaldırmanız gerekiyor veya eşyanız yeni evinize sığmıyor olabilir. İşte böyle durumlarda Adana Ekonomik Taşımacılık imdadınıza yetişiyor. Adanada Eşya depolama hizmeti almadan önce bilmeniz gereken birkaç önemli nokta bulunmaktadır.

İster bu hizmeti bizim firmamızdan ister başka firmadan alın ama mutlaka eşyanızı teslim ederken firma ile bir eşya listesi hazırlayın ve karşılıklı olarak imzalayın. Buradaki amaç eşyanızın eksik gelmesi veya kaybolması durumunda firmaya o eşyanızı teslim ettiğinizi gösterir bir belge olmasıdır.

Eşya Depolama firması seçerken dikkatli olmalısınız. Depolama firmanız ile sözleşme imzalamadan eşyanızı teslim etmeyin. Sözleşmede kira ücretleri, kuralları, eşyanın depoya taşınması, eşyanın yeniden eve taşınması, ekipman maliyetleri, sigorta, güvenlik ve faturalama ile ilgili bilgilerin olmasına özen gösterin.

Ekonomik Taşımacılık, adından da anlaşılacağı üzere depolama hizmetini ekonomik fiyatları ile kaliteden ödün vermeden sunmaktadır. İyi bir paketleme ile eşyalarınızı güvenle depolamaktayız.

Huzurevleri Mah 77031 Sk No:2A Büşra Apt. Mavi Bulvar Yaysat Çarşamba Pazarı Yanı
Tasarım & Kodlama || Skynet Bilgisayar